Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS FeedSıkça Sorulan Sorular

| Canlı Sohbet Hatları, Canlı Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı | Ekim 6, 2017

Canlı sohbet hattı nedir?

Canlı sohbet hattı, dakika başı ücret ödenen eskilerin 900lü hatlar olarak bildiği sohbet hatlarının daha da gelişmiş halidir.

 

Canlı sohbet hattını kimler arayabilir?

18 yaş üstü herkes arayabilir. Cinsiyet fark etmez.

 

Canlı sohbet hattı ne zaman ve nasıl aranır?

Sitemizde bulunan canlı sohbet hatları yedi yirmi dört hizmet verdiğinden her zaman arayabilirsiniz. Operatör fark etmeksizin, tüm telefon ya da sabit hatlardan arayabilirsiniz.

 

Ücret nasıl tahsil edilir?

Varsa bedava dakikanız, ön ödemeli hat ise hat içerisinde yüklü olan tl’ler ya da faturalı hat ise faturaya yansıtılarak tahsil edilir.

 

Hatlar ne kadar güvenli?

Hatlar yüzde yüz güvenlidir çünkü konuşmalarınız kayıt altına alınmaz. Müşteri gizliliği prensibi üzerinden paylaştığınız sırlar sizinle partneriniz arasında sır olarak kalır.

 

Nasıl konuşmaya başlarım?

Sitemiz üzerinden bayan partnerinizi seçerek numarayı tuşlamanız yeterli. Her hangi bir aktarma ya da ses kaydı olmadan direkt bağlanacaksınız.

 

Canlı sohbet hattında neler konuşulur?

Bu bir sohbet hizmeti olduğundan, partnere hakaret ve tehdit unsuru içerikli konuşmalar harici istenilen tüm konuşma ve sohbetler yapılabilir. İster dertleşir, ister hayalleriniz anlatır, ister pişmanlıklarınızı paylaşırsınız.

 

Bunun amacı nedir?

Amaç, edeceğiniz sohbet sırasında partnerinizin sesiyle ve eşliğiyle yeni deneyimler ve keşifler edinmeniz, sohbet ederek rahatlamanız ya da günün sıkıntılarından ve dertlerinden sizi bir nebze uzaklaştırarak gevşemenizi sağlamaktır.

 

Sohbet ne zaman son bulur?

Siz ne zaman bitirmek isterseniz, sohbetiniz o zaman son bulur. Saat ya da dakika sınırlaması yoktur.

 

Sohbete baslarken ne demeliyim?

Bildiğimiz kadarıyla, canlı sohbet hattını tercih edenlerin ilk aşamada en çok zorlandığı konu bu. Unutmayın ki aradığınız partner sizinle konuşmak ve sizi rahatlatmak için özel seçilmiş kişilerden biridir. Ona bırakırsanız konuşma kendiliğinden akıp gidecektir.

 

Canlı sohbet hatları ne kadar verimli?

Sitemizde bulunan hatlar üzerinden ulaşacağınız her partner birbirinden güzel ve alımlı sesiyle, sıcak, heyecanlı ve ateşli sohbetleri size sunacak ve size unutulmaz dakikalar yaşatacaklar. Bu sohbetler size yeni deneyimler olarak geri dönüş yapacak, stres atıp gevşemiş olacaksınız. Hayata bakış açınız değişecek ve tekrar tekrar aramak isteyeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Canlı Bayan Sohbet başlıklı makalemizde ateşli sohbet, ateşli sohbet hatları ve bayan sohbet numaraları hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a Reply

 • Seksi Bayanlarla Kendinden Geç

  by on Ağustos 3, 2017 - 0 Comments

  Sohbet ederek rahatlamaya hazır ol. Sohbetin adresinde seni bekleyen sımsıcak bir hava olacak. Ateşli kızlarla kendinden geçeceğin sohbet diyarında sınırsız...

 • Bayanınla Rahatla

  by on Ağustos 7, 2017 - 0 Comments

  Sohbet hatlarında unutulmaz saatler yaşamaya hazır ol. Seks sohbetiyle rahatlayacağın bayanınla kendini baştan çıkmış hissedeceksin. Ateşli kadının seni bekle...

 • Sohbet Hattında Ateşli Kızlara Doy

  by on Temmuz 31, 2017 - 0 Comments

  Bayan sohbet hattında sımsıcak hissetmek ve kendini bulmak ister misin? Sohbet ederek rahatlayacağın kadının seni ateşe verecek. Bir telefonla sımsıcak hisler...

 • Sohbet Hattına Saatini Ayarla

  by on Temmuz 31, 2017 - 0 Comments

  Sohbet ederek rahatlamak ister misin? Bir telefonla seni kendinden geçirecek kadınların seni ateşe çağıracak. Ateşin ve rahatlamanın adresinde sımsıcak bir an...

 • Seks Hattında Ateşe doy

  by on Ağustos 11, 2017 - 0 Comments

  Sohbet hattında sımsıcak anlar geçirerek rahatlamaya ne dersin? Seksi kadının tadını alacağın sohbet sitesinde unutulmaz hissetmek için acele et. Ateşten saat...